Apie projektą

MAŽVYDO 2 namai sukurti Pilaitės mylėtojams – ieškantiems
puikiai išvystytos miesto infrastruktūros, lengvai pasiekiamo poilsio gamtoje ir gyvenimo išbaigtame naujos statybos kvartale. Sužinokite daugiau apie projektą.

Filosofija –
Mylėti Pilaitę

Pilaitė iš kitų Vilniaus rajonų išsiskiria nuoširdžia vietos gyventojų meile savo rajonui. Pilaitė – tarsi miestas mieste, kur patogu gyventi, dirbti, leisti laisvalaikį, o visos reikiamos paslaugos šalia. Be to, gamtos džiaugsmai čia visai greta – Gelūžės, Salotės, Baltiešos ežerai, miškas. Pilaitė taip pat pasižymi įdomia istorija, čia galima rasti piliakalnių, dvarą ir malūną.

Pilaitė užimą svarbią vietą ir EIKA komandos širdyse: čia jau sėkmingai išvystyti Mažvydo bei Karaliaučiaus kvartalai, kuriuose spėjo susiburti draugiška Pilaitės bendruomenė.

Gyvenimo Pilaitėje patogumas

Pilaitė pasižymi sėkmingai išvystyta gyvenimo mieste infrastruktūra – sutvarkytais keliais, dviračių takais, pėsčiųjų zonomis, patogiu susisiekimu viešuoju transportu, darželiais, mokyklomis, gydymo įstaigomis. Visiškai arti, Tolminkiemio gatvėje, bus statoma nauja mokykla „Mokslo aikštė“, kurioje mokytis galės apie 1000 moksleivių. Be to, Mažvydo gatvės gyventojams visos Pilaitės komercinės paslaugos visai šalia: PC PUPA, Iki, Maxima, Lidl parduotuvės ir kavinės pasiekiamos per kelias minutes.

Kvartalo schema

Pilaitės gamta

Nors Pilaitė – itin modernus miesto rajonas su puikiai išvystyta infrastruktūra, jo gyventojai taip pat gali džiaugtis kasdieniu santykiu su gamta. Čia teka Sudervėlės upelis ir jo tvenkiniai, plyti Gelūžės, Salotės ir Baltiešos ežerai, piliakalniai, Grovių geomorfologinis draustinis. Tad apylinkės puikiai tinka ilgiems pasivaikščiojimams visais metų laikais su antra puse, vaikais ir šunimis, bėgiojimui ir kitai aktyviai veiklai gryname ore.

Pilaitės ateitis

Naujoji Pilaitė yra beveik 100% išvystytas rajonas tiek infrastruktūros, tiek gyvenamojo ploto įsisavinimo prasme. Tai yra didelis privalumas, kadangi čia – viskas nauja, o vietos naujoms statyboms jau beveik nėra. Iš kitos pusės, MAŽVYDO 2 gali būti viena paskutinių progų naujojoje Pilaitėje įsigyti visiškai naują būstą.

EIKA kokybės standartas

EIKA rinkoje žinoma dėl savo aukšto statybų kokybės standarto. MAŽVYDO 2 projekte susijungia EIKA kokybė ir ekonominė kaina. Namui bus taikoma EIKA garantija.

Plėtotojas – EIKA

MAŽVYDO 2 kuria EIKA – nekilnojamojo turto srityje veikianti nuo 1993 m. yra sukaupusi įvairiapusę patirtį nekilnojamo projektų plėtojime ir valdyme – nuo sklypo įsigijimo, architektūrinės vizijos ir idėjos išvystymo iki galutinio jos įgyvendinimo.

Per 27-erius veiklos metus EIKA pastatė beveik 5600 butų ir 580 tūkst. kvadratinių metrų ploto tiek komercinių, tiek gyvenamųjų pastatų. Įmonių grupė daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę įmonės projektai „Santariškių namai“, „Basanavičiaus 9A“ bei „Eika namai Pilaitėje“.

Domėjimasis naujausiomis technologijomis ir dėmesys klientų poreikiams leidžia plėtoti pažangius, komfortiškus ir energiškai efektyvius gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus. Šiuo metu valdo ir vysto 10 gyvenamųjų projektų Vilniuje. 2019 m. atidarė pirmąjį „Hilton“ viešbutį Lietuvoje, kartu su partneriais 2018 m. atidarė pirmąjį Lietuvoje bendruomeniško gyvenimo studentų namus „Solo Society“ Kaune.

Kiti šiuo metu EIKA plėtojami projektai: „Bajorų alėjos“, „Mindaugo Baltas lapas“.

Apie techninius sprendimus

Pastatas

EIKA garantija

EIKA garantija, naujo namo kokybė

A+ energinė klasė

A+ energinė klasė – itin mažos šildymo išlaidos

Surenkamo gelžbetonio konstrukcija

Surenkamo gelžbetonio konstrukcija – garantuoja geriausią garso izoliaciją

Privatumas

1 korpusas, 2 laiptinės – privatumas

Saugumas

Aptverta teritorija – saugumas

Terasos pirmame aukšte

Terasos pirmame aukšte (iki 34 kv. m ploto), balkonai (iki 9 kv. m ploto)

Individuali mechaninio vėdinimo – rekuperacijos sistema

Grynas ir sveikas oras namuose net ir žiemą

Patogus šildymas

Pirmame aukšte – grindinis, kituose – radiatoriai

Parkavimas

Automobilių stovėjimo vietos prie namo arba daugiaaukščiame parkinge, galimybė įsigyti vietą elektromobiliui

Apie apdailą

Naujų namų apdailos darbai kartu ir malonus jaudulys, ir rūpestis. Būsimiems MAŽVYDO 2 gyventojams siūlome (1) arba rinktis butą su daline apdaila ir visa apdaila rūpintis patiems, (2) arba užsisakyti visos apdailos paslaugą ir darbus patikėti mums.

Dalinė apdaila

Dalinės apdailos apimtis – bute visos grindys, sienos ir lubos yra be apdailos, atvesti visi inžineriniai įvadai (elektros, santechnikos, vėdinimo), tačiau visus prietaisus reikės išsirinkti ir susimontuoti patiems. Turėsite ieškoti interjero specialistų arba užsiimti interjero dizainu patys, samdyti darbų rangovus, pirkti statybines medžiagas ir baldus, prižiūrėti procesą ir kokybę. Tikėtina, kad šis kelias leis šiek tiek sutaupyti, tačiau turėsite investuoti nemažai savo laiko.

Dalinės apdailos aprašymas

Individuali apdaila

Individualios apdailos atveju viskuo pasirūpiname mes. Interjero sprendimų kelyje jus ves profesionalus dizaineris, su kuriuo rinksitės medžiagas, įrangą ir baldus. Apdailos darbus atliks profesionalūs darbų rangovai, už jų darbų kokybę ir terminus bus atsakinga EIKA. Šis sprendimas leis įsikūrimui skirti minimaliai savo laiko ir energijos. Individualios apdailos suma gali būti įtraukta į būsto paskolą. Įsirengiant būstą su EIKA apdaila siūlome partnerių teikiamas nuolaidas apdailos medžiagoms bei garantiją darbams.

Individualios apdailos aprašymas

 

Mažvydo 2